НА ВІННИЧЧИНІ З 13 НОВИХ ПІДОЗР – 11 НЕГАТИВНІ, А ДВА ЗРАЗКИ ДОСЛІДЖУТЬСЯ

Сьогодні, 21 березня, відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головував на засіданні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. Участь у роботі засідання взяли члени обласної комісії з питань ТЕБ та НС та обласного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Вінницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

На початку роботи комісії перший заступник голови  облдержадміністрації повідомив, що відповідно до протоколу засідання Експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року та Національного класифікатора України 2010, надзвичайна ситуація, пов’язана із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби на території України, спричиненої коронавірусом, затверджена як медико-біологічна надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом хвороб, державного рівня.

В ході засідання відбулось обговорення питань щодо додаткового посиленння карантинних заходів на території області.

Варто зазначити, що в Україні за результатами дослідження вірусологічні референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України 41 позитивний результат на COVID-19. На території Вінницької області зареєстровано 13 підозр на COVID-19, зразки 11-ти осіб — негативні, ще 2 зразки досліджуються.

Станом на 8:00 год. 21 березня жодного випадку захворювання на COVID-19 в області не зареєстровано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені