Оратівчанин – начальник Генерального штабу ЗСУ

У травні минулого року Сергій Корнійчук отримав військове звання генерал-лейтенанта, а вже наступного місяця був призначений першим заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України. Нагадаємо, як завершувалась розповідь про нього «Висока посада «непаркетного» генерала-земляка» у нашій газеті 7 червня: «Таких генералів у військах називають «непаркетними». Сина рядового оратівського водія, вихованця однієї з найпорядніших у селищі сімей ніхто не проштовхував. Усе досягалося розумом і сумлінням…».

До речі, у грудні минулого року ювілей матері Сергія Петровича Галини Євменівни збігся із сорокаріччям відновлення Оратівського району. Тому як рідня, так і всі оратівчани мали змогу поспілкуватися з глибоко шанованим воєначальником, який ще в часи горезвісного Януковича на різних посадах намагався вберегти наші Збройні сили від надзвичайного ослаблення, але доморощена мафія перешкодила йому. Загалом увесь послужний список Корнійчука – взірець для тих, хто одягнув на себе погони.

І ось маємо чергову новину. Президент України Володимир Зеленський вирішив розділити посади начальника Генерального штабу і головнокомандувача ЗСУ. Підписавши відповідні укази, він одним звільнив Руслана Хомчака з посади начальника Генштабу, а наступним – призначив його головнокомандувачем. Ще один указ гласить: «Призначити Корнійчука Сергія Петровича начальником Генерального штабу Збройних сил України». Найщиріші йому побажання на цій відповідальній посаді!

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені