Що цікавого і корисного можна виростити на власному городі

При вирощуванні соняшника на полях використовують багато хімії. А останнім часом восени можна побачити ще й таку картину: агрофірми з літака кроплять соняшник сильнодіючими гербіцидами, щоб стебла швидше висихали. Зрозуміло, щоб мати екологічно чисте насіння соняшника та олію – потрібно виростити його на власному городі.
Ще за мого дитинства на кожному городі росли соняшники. Здавна ця рослина – неодмінний атрибут селянської садиби. Але останнім часом соняшники зникли з городів. Сіяти їх марна справа. Як тільки вони починають достигати, злітаються зграї горобців і клюють зерна. До осені залишаються пусті кошики. Дехто намагався обв’язувати їх марлею, але й це мало допомагало. Тож коли я прочитав про Турецький білий соняшник, насіння якого не клюють горобці, вирішив спробувати його виростити. Соняшники зацвіли, потім достигло насіння, проте горобці їх не зачіпали. Поряд я посадив з десяток звичайних соняшників з чорним насінням. Їх горобці «обнесли» майже повністю. Цікаве пояснення такому феномену я прочитав в Інтернеті. Горобці починають клювати зерна соняшника, коли вони набувають темного кольору. А зерна Турецького білого не змінюють кольору, і горобці вважають, що вони ще не достигли. Це такий жарт чи ні – не важливо, головне, що урожай збережено.
Насіння Турецького білого має ряд переваг. Його легко почистити, воно не забруднює руки, також має приємний присмак горіха. Олія отримана з нього смачна, запашна і має красивий колір.
Рис також одна з найбільш забруднених пестицидами круп‘яних культур. Достатньо подивитися в Інтернеті фільм про те, як вирощують рис у Південно-Східній Азії і поставиш собі питання: «А чи варто його купувати?». Думка про те, що рис можна виростити на власному городі, може викликати здивування. Адже всім відомо, що це тропічна культура, яка росте у воді. Зараз багато пишуть про сориз як замінник рису. Вперше я почув про нього досить давно, прочитавши статтю в журналі під назвою «Не потрібен рис, бо вирощую сориз». Я відразу придбав насіння і спробував виростити. Проте його смакові якості мені не дуже сподобались. Часто доводилось читати статті різних аматорів у газетах, які стверджували, що сориз – це гібрид сорго і рису. Та й називалась ця культура по-різному: то сориз, то сорис.


Херсонські селекціонери створили перспективний сорт сорису Оксамит. А одесити вивели значно більше сортів і свої гібриди вони назвали соризом. Наукова ж назва цієї культури – сорго рисозернове.
На своєму городі я вирощую насіння соризу молочно-білого кольору. На смак зерно нагадує молоду варену кукурудзу. Як на мене, то таким сортом соризу можна замінити рис.
Сориз – одна з найбільш посухостійких і продуктивних зернових культур. На формування врожаю він потребує в 3 рази менше води, ніж кукурудза. З однієї насінини виростає від 3 до 5 стебел, в яких разом нараховують від двох до двох з половиною тисяч насінин. Висівати сориз потрібно одночасно з кукурудзою. Його дуже полюбляють кури.
Арахіс або «земляний горіх» – це субтропічна культура, яку завдяки зміні клімату стало можливим вирощувати в Україні. Особливістю цієї культури є те, що плоди зав’язуються і достигають лише під землею.


Вирощуючи нові українські сорти, можна отримати до 20 кг горішків. Арахіс за цінністю мало поступається волоським горіхам. Це дуже калорійний і корисний продукт.
Посадіть на своєму городі й китайський кавбуз (гібрид кавуна й гарбуза). Багатьом городникам відомий український сорт кавбуза Здоров’яга. Китайський аналог дещо відрізняється. Це досить великий гарбуз вагою до 10-12 кг з товстим солодким помаранчевим м’якушем. Кавбуз добре зберігається до середини лютого.


Який город без цукрової кукурудзи, яку полюбляють усі, особливо діти. Посадіть на своїй ділянці всесвітньо відомий сорт кукурудзи Айова світ та Голд енд Сілвер. Вміст цукру в їх зернах настільки високий, що їх можна використовувати для виробництва вина та алкогольних напоїв. У США виробництво вина із цукрової кукурудзи – це ціла галузь з прибутками і десятки мільйонів доларів.
Ще хочу вам розповісти про екзотичну цукрову кукурудзу із Японії. Сорт так і називається – Екзотік. Це дивовижний сорт. Стебла фіолетові, висотою до двох метрів, з великими темно-зеленими листками. Качани довжиною 16-18 см з дуже солодкими зернами темно-фіолетового кольору.


І, наостанок, про дуже корисний овоч. Можливо, навіть найкорисніший із тих, які можна виростити на своїй грядці. Це скорцонера, яку називають чорною морквою, чорним чи солодким коренем. В Європі це дуже поширена культура. Вона корисна для профілактики і лікування цукрового діабету, гіпертонії, онкологічних захворювань. Цю культуру відносять до лікарських рослин.
Перелік цікавих і корисних культур можна продовжити. Наприклад: кавові боби, гібрид фізалісу й томату, сочевиця, нут. Але про них наступним разом. Якщо в когось будуть питання стосовно агротехніки – пишіть. Відповім усім.
Валерій МЕЛЬНИК
Оратівський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені