Безкоштовні піци для вінницьких лікарів готують та розвозять від піцерії «Ла П’єц»

Христина Жук, керівник маркетингового відділу в «Ла П’єц», розповіла, що їхня компанія працює лише два роки та має три представництва в Україні: у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, й надалі планують розширення своєї присутності на ринку швидкого харчування. В нашому ж місті піцерія відкрилася лише рік тому, але навіть за такий короткий термін встигла завоювати прихильність вінничан.

– Благодійність — принципова позиція нашої компанії. Ми займаємося нею чи не з перших днів своєї діяльності, – зазначає пані Христина. – Підтримували дітей із “сірої” зони в Донецькій області, які проживають в умовах ООС. Влаштовували для них безкоштовний відпочинок в Карпатах у дитячих таборах. Також активно допомагаємо дитячим будинкам, щоправда, цю ініціативу ми поки запроваджували лише на заході Україні. Коли до нас прийшов коронавірус, ми також задумалися, чим можемо бути корисними нашій державі, як допомогти лікарям побороти хворобу. Ми не відносимося до великого бізнесу і не можемо собі дозволити виділяти значний фінансовий ресурс на благочинність. Але ми печемо піцу на дровах, і робимо це круто. Тож у скрутних умовах, в яких сьогодні опинилися наші лікарі, хочемо подбати про їхню ситість, щоб вони могли зосередитися на важливіших завданнях.

Ідею пригощати лікарів безкоштовною піцою в «Ла П’єц» запозичили від італійців. Побачили, як тамтешні піцерії не беруть гроші в лікарів за замовлені піци, й вирішили робити так само, аби підтримати медиків у їхні непрості будні.

Піци по лікарнях розвозять кур’єри й не вимагають від лікарів жодних посвідчень, покладаються на совість самих медпрацівників. Ще тиждень тому в «Ла П’єц» приймали замовлення на «лікарські» піци з усіх медзакладів міста, але деякі установи, які навіть не працювали безпосередньо з хворими, стали зловживати поняттям безкоштовна, як от деякі приватні клініки.

Потім почався «Бум». За добу ми отримували понад тисячу дзвінків на безкоштовну доставку, тому змушені були обмежити коло наших замовників лише тими медичними установами, які знаходяться в епіцентрі проблеми й займаються лікуванням хворих.

– В день ми розвозимо дві сотні безкоштовних піц. Лікар може за власним смаком обрати ту, яка йому більше до вподоби. Для вибору пропонується чотири начинки, але, загалом, асортимент піцерії набагато більший. Цікаво, що лікарі також намагаються нам висловити свою вдячність: дарують антисептики, рукавички чи захисні пов’язки на обличчя. Тож у нас складається взаємовигідний бартер.

«Коронавірусну кризу» в «Ла П’єц» майже не відчули. Тут печуть піцу за автентичними італійськими рецептами (всього півтори хвилини за температури 500°C) та працюють виключно на умовах доставки.

Христина Жук розповіла, що поки повноцінної піцерії, як закладу, у Вінниці немає, але по закінченні карантину можливість відкриття такого ресторану швидкого харчування в компанії розглядають. Доставку кур’єри «Ла П’єц» здійснюють не більше, ніж за 29 хвилин, а це рекорд по Вінниці (інакше клієнт отримує піцу в подарунок).

– Для того, щоб щось отримати, треба щось віддати. Якщо ти робиш добро, то воно до тебе обов’язково повернеться. Ми це багато разів перевірили і точно знаємо, що це правило працює. Такий закон світу, що віддаєш, те й отримуєш у відповідь, – переконана пані Христина.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені