Замість відпочинку ремонтує лікарню…

Голова громади пішов у відпустку, щоб долучитися до волонтерського руху

На цей дещо незвичний вчинок Олександра Чмиха, голову Балківської сільради, підштовхнуло звернення в мережі Інтернет голови Барської райдержадміністрації Євгенія Дубового до всіх небайдужих людей з проханням «допомогти, хто чим може, у завершенні ремонту інфекційного відділення районної лікарні». І недовго роздумуючи, він одразу зголосився добровільно приєднатися до будівельників підрядної організації, якою керує Роман Христофор.

– Нам робочі руки дуже зараз потрібні, людей не вистачає через відсутність цілеспрямованого фінансування, – сказав Роман Дем’янович. – Об’єкт перебуває у стані п’ятдесятивідсоткової  готовності. Все залежить від надходження коштів. Якщо не виникнуть інші заминки, то за місяць-півтора ми зможемо доповідати про виконану роботу…

– У мене була запланована чергова відпустка на літній період, але я її прискорив через нашу спільну біду – наступ коронавірусу, – пояснив Олександр Володимирович. – Я добре усвідомлюю, що у такий непростий час районна лікарня не може повноцінно функціонувати без інфекційного відділення, ремонт у якому розпочали два роки тому. Далі відтягувати вже немає куди. А щодо відпустки, то ще встигну відпочити. Зараз важливіше –  допомогти медикам якнайшвидше вдихнути життя в оновлене відділення…

47-річний Олександр Чмих очолює Балківську сільську громаду останнє скликання. За фахом – вчитель історії та правознавства, а будівельні премудрості освоїв «на марші», займаючись ремонтними роботами вдома і в школі. Вони зараз йому згодилися.

Офіційно він пішов у відпустку 3 квітня і того ж дня влився в бригаду штукатурів. Безоплатно працює сам в одній з майбутніх лікувальних палат на другому поверсі, де має встановити підвісну стелю, наклеїти  шпалери і постелити ламінатну підлогу. На всю роботу планує витратити два тижні.

– Я не вважаю свій вчинок якимось особливим і не надто прагну виділятися на загальному фоні волонтерського руху в районі. У нас є багато людей, які в період карантину займаються пошиттям засобів індивідуального захисту, готують і розвозять обіди для одиноких літніх громадян, доставляють їм ліки на замовлення. А щодо відпустки на благо доброго діла, то дуже хочу, щоб за моїм прикладом долучилися до ремонту інфекційного відділення ще й інші майстровиті люди.   

Віктор Зеленюк

фото Віктора БАЗАЯ

м. Бар 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені