119…

10 квітня на Вінниччині зафіксовано вже 119 хворих на коронавірусну хворобу. 

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ на своїй фейсбук-сторінці.

Як йдеться в повідомленні, станом на 9:30 10 квітня загалом в Україні підтверджено 2 203 випадки COVID-19.

Усього в Україні досліджено 23 522 зразки на нову коронавірусну інфекцію методом ПЛР (лабораторна діагностика).

У Вінниці на 10:00 10 квітня зареєстровано 67 лабораторно підтверджених випадків інфікування – про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу. 42 людини знаходяться вдома, маючи безсимптомний або легкий перебіг хвороби. Крім того, уже зняті з реєстрації після проходження двотижневої ізоляції 376 людей, які не захворіли.

З 67 вінничан з підтвердженим лабораторно COVID-19 уже одужало 6 пацієнтів, в тому числі і 1-й медпрацівник пологового будинку №2. Також серед тих, хто уже поборов хворобу, чоловіки 32, 55 та 43 років та жінка 40 років. 

Одужала найстарша пацієнтка 73-х років. В неї до всього була досить важка патологія – це гострий інфаркт і двобічна пневмонія, плюс ще й коронавірус.

Загалом серед зареєстрованих випадків – 29 людей, які не були за межами країни (внутрішнє поширення). Вік інфікованих: від 10 місяців до 73 років. Серед захворілих 31 медичний працівник. 

На стаціонарному лікуванні в МКЛ №1 перебуває 21 особа з COVID-19: в інфекційному відділенні МКЛ №1 перебуває: 20 пацієнтів (в т.ч. 2 з районів), у відділенні реанімації та інтенсивної терапії – 1 пацієнт з району. Стан однієї пацієнтки важкий. В обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні лікується від коронавірусу трирічна дитина з мамою. Почуваються добре. Температура нормальна.

Амбулаторно лікуються вдома 42 жителя Вінниці, у яких виявлено коронавірус. Вони мають незначні або зовсім відсутні прояви хвороби.

Загальна статистика на сьогодні така: 37% захворілих лікуються стаціонарно, а 63% – мають легкий або безсимптомний перебіг. 

«Завдяки проведенню масового тестування, набагато більше, чим по Україні, ми вчасно змогли виявити 63% безсимптомних хворих, і застосували всі необхідні заходи. Ці люди знаходяться вдома. А по статистиці, якби всі вони, не відчуваючи хвороби, гуляли по вулиці, ходили по магазинах, то біля 40% тих, з ким вони контактували, мали б хворобу у досить важкій формі, і знаходилися б у лікарні. Тому закликаю вінничан відповідально ставитись до здоров’я і свого, і своїх рідних», – сказав Сергій Моргунов.

Також під контролем сімейних лікарів перебуває 561 людина, з яких 212 – громадяни, які безпосередньо прибули із країн з COVID-19, решта – члени сімей та контактні громадяни. 

Зняті з обліку після проходження двотижневої ізоляції 376 людей, які не захворіли. З них 200 прибулих та 176 контактних з хворими або прибулими.

В місті створено 11 мобільних бригад у 5 ЦМПСД міста: з 3 квітня ними здійснено 128 виїздів, відібрано 155 зразків для ПЛР-тестів. 

Також Сергій Моргунов повідомив, що за березень 476 працівникам медичних закладів нараховано муніципальні надбавки: персоналу інфекційного відділення МКЛ №1, невідкладної допомоги, а також всіх приймальних та реанімаційних відділень міських лікарень.  Працівники інфекційного відділення 1-ї лікарні надбавки отримали минулого тижня, решта – отримають сьогодні.

https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6857

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені