151…

Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на СOVID – 19 поінформував Владислав Скальський під час брифінгу, який сьогодні відбувся у Могилів-Подільській ОЛІЛ.

– За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, станом на 11 квітня в області з початку спостережень зареєстровано 295 підозр на коронавірусну інфекцію, – повідомив Владислав Скальський. – На сьогодні ми маємо 151 лабораторно підтверджений випадок COVID – 19, в тому числі у 10 дітей, четверо з них –  з м.Гайсина, троє – з м.Вінниці. У Чернівецькому районі на коронавірус захворіла одна дитина – це Павлик, який зараз перебуває у Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування. Також по одному випадку захворювання на COVID – 19 зафіксовано у дітей з Вінницького та Томашпільського районів.

Лабораторно підтверджені випадки COVID – 19 зареєстровані:

у місті Вінниці – 80,

у Тростянецькому районі – 14,

в Гайсинському та Вінницькому районах – по 11 випадків,

у Калинівському, Немирівському, Ямпільському районах –  по 4,

в Жмеринському, Козятинському, Погребищенькому, Томашпільському, Хмільницькому районах – по 3, 

у Крижопільському, Липовецькому районах – по 2,

у місті Ладижин, а  також в Барському, Тиврівському, Чернівецькому районах зареєстровано по одному випадку.

На сьогодні у лабораторіях обласного Центру вже зроблено 2287 ПЛР-тестів, завдяки чому і вдалося визначити 151 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Залишок ПЛР-тестів розрахований на проведення 4400 тестувань. Найближчим часом Вінниччина отримає додаткові тести на полімеразну ланцюгову реакцію, а також ПЛР-тести будуть закуплені обласним лабораторним Центром МОЗ.

http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/26050-na-vinnychchyni-laboratorno-pidtverdzheno-151-vypadok-zakhvoriuvannia-na-covid-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені