В Калинівській районній лікарні завершили ремонт інфекційного відділення (відео)

Відділення розраховане на 15 ліжок, має 4 бокси з окремими входами, 9 палат по 2 хворих на кожну. Кожна палата оснащена окремим санвузлом з душовою .Ремонт інфекційного був запланований вже давно і проводився поступово, по мірі можливостей. 

Проте , враховуючи пандемію  поширення коронавірусної хвороби та перші спалахи в Україні були змушені зосередити всі свої сили та засоби на прискорення процесу завершення ремонтних робіт, – зазначають у Калинівській районні раді.
Попри швидкий темп праці, всі роботи були виконані згідно норм та стандартів і створено максимально комфортні та безпечні умови як для пацієнтів,  так і для працівників. Керівництво району висловлює щиру подяку депутатам Калинівської районної ради; депутатам міської ради, які сприяли у питанні виділення коштів на ремонтні роботи з міського бюджету; робітникам, які два тижні, більш як по 12 годин та без вихідних невтомно працювали на об’єкті; благодійникам та меценатам, які допомагали фінансово та постачали продукти для харчування працівників.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені