«Карантинники» з бандурою від Олександра Онофрійчука #ONOFRIICHUK

Відомий вінницький вокаліст Олександр Онофрійчук заспівав вдома. Точніше, на кухні з бандурою. 😊

#ONOFRIICHUK – українські пісні під акомпанимент бандури ПРЯМИЙ ЕФІР

Пісні в прямому ефірі :1. Там де Ятрань круто в'ється 9 хв. 48 с.2. Повій, вітре, на Вкраїну 16 хв. 57 с.3.Летіла зозуля 22 хв. 34 с.4.Чорнії брови, карії очі – 32 хв. 29 с.

Опубліковано Онофрійчуком Олександр/Onofriichuk Oleksandr – musician Вівторок, 14 квітня 2020 р.

Хочете скрасити свій карантин – шукайте на Фейсбуці Онофрійчук Олександр/Onofriichuk Oleksandr – musician. Під такий спів гарно підійматиметься тісто на паски, а фарба міцно лягатиме на писанки 😊 Як варіант 😊 Якщо без жартів – просто насолоджуйтесь прекрасною українською музикою!

Вікіпедія нагадала: вчився в музичній школі в Козятині (за класом бандури). Перші вчителі музики – викладач козятинської музичної школи Володимир Ягущин та керівник художньої самодіяльності Надія Титова. Вокалом займався і в музичній школі і з викладачами в університеті.

У вокальних конкурсах бере участь з 11 років. Відомий як «золотий голос Козятина» та переможець багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.

Закінчив Вінницький аграрний університет (магістр екологія), проте не працював за фахом.

Брав участь у програмах вінницького телебачення. Почав кар’єру артиста як виконавець народних українських пісень.

З 2009 співає у вінницькому гурті Strong Time. Співав у вінницькій групі «Графіті». Також співає у оркестрі управління МВС у Вінницькій області.

Учасник шоу “Голос країни-2”.

На музичному конкурсі «Крим мюзик фесту 2012» виграв головний приз — $ 50 тис. Суперниками О.Онофрійчука зокрема були: Єгор СесаревІлларіяСергій СавінДенис ПовалійЕріка, Лои, група «Нереальні»«Час і Скло»Наталія ГордієнкоДмитро Бікбаєв і «ДиОфильмы»

Оксана ПУСТОВІТ

Фото – Yaroslav Naskripnyak

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені