З 1 травня міський транспорт у Вінниці перейде на безготівкову оплату

Система оплати за проїзд у громадському транспорті через валідатори з 1 травня запрацює в робочому режимі. Протягом останніх півроку її тестували. Зараз, за словами Катерини Бабіної, директора підприємства «Вінницякартсервіс», – компанії, що реалізовує програму, вони вже закінчують підготовку програмного забезпечення. Програма діятиме в муніципальних автобусах, тролейбусах та трамваях. У маршрутках валідатори поки що діяти не будуть.

– Сплатити за проїзд можна буде виключно через валідатори. Для цього є картка вінничанина, банківська картка і смартфони з NFC-чіпом.

Карантин вніс свої корективи в роботу служби. До офісу надійшло багато муніципальних карток. Центр обслуговування закритий клієнтів, тому компанія запланувала доставку індивідуальних карток пільговикам додому.

– Напишіть нам в особисті повідомлення адресу, за якою потрібно її доставити та контактний номер, за яким можна буде зв’язатись. З кожних десяти таких замовлень ми сформуємо маршрут для наших працівників, які розвезуть картки адресатам. Ми дотримуємось всіх карантинних заходів – наша служба доставки працює у захисних масках та рукавичках, –  коментують у «Вінницякартсервіс».

– Чи не передчасне таке рішення, враховуючи карантин, і те, що навіть не всі пільговики вже оформили муніципальні карти вінничанина?

–  Це рішення прийняте для зменшення ризику зараження вірусом, адже ми розуміємо, що паперові кошти ніхто не дезінфікує і вони передаються із рук в руки.

У плані видачі карт і того, що вінничани мало ними забезпечені, ми розуміємо що це, можливо, поспішно. У нас за весь період видано 40 тисяч карток. За час карантину до офісу надійшло ще 20 тис. До моменту отримання картки  можна користуватися пенсійним/пільговим, як і користувалися раніше.

Для тих, хто не оформив персоніфіковану карту раніше, її можна замовити через сайт. Тоді, можливо, вже до кінця карантину ваші картки будуть виготовлені. З неперсоніфікованими картками ще простіше. Їх можна придбати в кіосках Преса, а також в кіосках ВТК, як раніше можна було придбати проїзні квитки.

Антоніна БАСЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені