Поминальні дні перенесли на Трійцю – 6 червня

Карантин уніс корективи навіть у «потойбічне» життя вінничан. На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про введення на території Вінницької області додаткових обмежувальних заходів на період Великодніх свят та поминальних днів.

https://vinrada.gov.ua/pominalni-dni-perenosyatsya-na-6-chervnya.htm?fbclid=IwAR2zcYfV7Q6VBJ-jL0zKtEY8CLtliuyr7qccjglthsTm0iCq4gEw8X4jWSc

Поминальні дні з 25-26 квітня перенесли на Троїцьку поминальну суботу – 6 червня. А також обмежили доступ громадян до кладовищ у період з 20 квітня по 3 травня, окрім здійснення обрядів поховання. «Припинити рух транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспорту задіяного в обрядах поховання», – йдеться у рішення.

Заборонено й відвідувати лісові масиви на території області у вихідні та святкові дні.

До того ж, з 19 квітня не можна торгувати з лотків і на ринках (продовольчих, непродовольчих та змішаних форм власності).

 Для здійснення патрулювання лісових масивів на вихідні дні та з метою недопущення виникнення пожеж в області будуть створені «зелені патрулі».

Відповідні заходи запроваджуються до скасування карантину або пом’якшення обмежувальних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені