349… Вінниця і Калинівський район лідери COVID-19

Впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 290 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб, повідомляє Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України.

http://cgz.vn.ua/novini/novini_390.html

В 11 випадках отримано позитивний результат.  Станом на 11 годину 22 квітня на території області зареєстровано 566 підозр на COVID-19. У 349 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 24 дітей (місто Вінниця – 14, Гайсинський райони – 4, Вінницький, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині). Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 30 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 24 адміністративних територіях (місто Вінниця – 147, Калинівський район – 70, Вінницький район – 17, Тростянецький район – 16, Погребищенький район – 12, Гайсинський район – 11, Козятинський район – 9, Барський район – 8, Жмеринський, Літинський, Немирівський райони – по 6, Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський райони – по 5, Липовецький, Муровано-Куриловецький райони – по 4, Оратівський, Томашпільський, Чернівецький райони – по 3, Іллінецький, Крижопільський, Могилів-Подільський, Тиврівський райони – по 2, місто Ладижин один випадок).

Станом на 22 квітня 2020 року в лабораторіях ОЛЦ досліджено 5255 зразків матеріалів. На даний час у лабораторному центрі є у наявності 6 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені