73-річний чоловік помер від COVID-19. П’ятий на Вінниччині…

«На жаль, маємо п’ятий летальний випадок. Чоловік, 73 роки, який був госпіталізований 3 травня у відділення пульмонології. Діагноз був підтверджений наступного дня. Наразі відпрацьовується контактна особа ‒ дружина, зразки біоматеріалів якої передані на перевірку до лабораторного центру», ‒ повідомив сьогодні голова облдержадміністрації Владислав Скальський.  .

Впродовж останньої доби в лабораторіях  обласного лабораторного центру досліджено 295 зразків матеріалу від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 6 випадках отримано позитивний результат.

http://cgz.vn.ua/novini/novini_390.html

Станом на 11 годину 5 травня на території Вінницької області зареєстровано 745 підозр на COVID-19. У 454 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 28 дітей (місто Вінниця – 16, Гайсинський райони – 4, Вінницький район  – 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

Зареєстровано 5 летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих (місто Вінниця – 2, Калинівський район – 2, Козятинський район – 1).

Одужало 216 осіб (в тому числі 15 дітей, 75 медичних працівників), з них по місту Вінниця 129 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені