Фонтан «мовчить»…

Грандіозний проєкт, втілений за кошти корпорації ROSHEN, на довгі роки став новим символом Вінниці. Щороку в сезон тисячі вінничан та гостей міста приходили помилуватися видовищними шоу на воді. Але, схоже, цей рік буде винятком із встановлених правил…

Чи розпочне в цьому році свою роботу вінницький світло-музичний фонтан – достеменно невідомо. Зазвичай дати відкриття нового фонтанного сезону анонсували ще в березні, а саме помпезне відкриття з концертною програмою та запрошеними гостями відбувалося у квітні.

На сайті Корпорації «Roshen», де завше інформували про відкриття, наразі відсутня будь-яка інформація щодо цього. Що стосується благодійного «Фонду Порошенка», то його прес-служба також не дає жодних коментарів з цього приводу. У вінницькому політичному осередку партії «Європейська солідарність», колишньому «БПП» також утримуються від пояснень на тему запуску фонтану.

Існує велика ймовірність того, що запроваджений в Україні карантин завадить вінничанам цьогоріч помилуватися світло-музичним водограєм. Або ж, за сприятливого сценарію, значно скоротиться термін його роботи.

Довідка. Восени 2011 року у Вінниці відбулося святкове відкриття «рошенівського» фонтану. Побудований в руслі річки Південний Буг біля острова Фестивальний (Кемпа), він став єдиним в Україні і найбільшим у Європі плаваючим фонтаном. Протягом 9 років його щороку справно відкривали та запускали нову музичну програму. Лише початок війни на Сході України вніс свої корективи в наповнення концертної програми водограю, але не припинив його роботи. Але з приходом карантину фонтан «замовчав».

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені