«Працюємо із дотриманням усіх вимог санітарної безпеки», –

наголошує заступниця начальника  Вінницького центрального автовокзалу Алла Григоренко.

  • Ми повністю відновили роботу, – зазначає вона. – Відтак, наші пасажири можуть подорожувати як Вінниччиною, так і всією Україною за винятком трьох областей: Волинської, Чернівецької та Львівської. Туди через складну епідемічну ситуацію проїзд поки що заборонено. Також здійснюємо і міжнародні перевезення, але тільки до кордонів України.
  • Звісно, робота автовокзалу відбувається із дотриманням всіх заходів безпеки, – додає Алла Володимирівна. – Маски, рукавички, постійні вологі прибирання і дезінфекція приміщень й транспортних засобів. Бачите, людей в приміщенні вокзалу нема. Ми навіть стільці зсунули так, щоб на них не можна було сісти. Придбав квиток – і гайда на двір, на свіже повітря. Та й всі вокзальні двері також відкриті. Так що приміщенням завжди гуляє легенький протяг – знову ж таки для дезінфекції.
  • Наскільки довготривалий карантин позначився на галузі пасажирських перевезень в цілому? – запитую.
  • Позначився та ще й дуже негативно. Спочатку все ж зупинилось. І лише оце тепер почало поступово відновлюватись. І навіть зараз, коли все ніби вже й дозволено, однак пасажиропотік однаково наполовину менший, аніж до запровадження карантину. Ну, а раз люди стали менше їздити, значить менше брати квитків. Так що «недоотримають» всі: і перевізники, і автовокзали. Але нічого. Епідемія ж не може тривати вічно. Рано чи пізно, а ситуація нормалізується і все стане так, як було раніше.

Спілкувався Олег КРИВОНІС     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені