Карантин продовжили до 31 липня

Про це на засіданні  уряду 17 червня заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. В Україні «адаптивний» карантин продовжують до 31 липня через  значне зростання кількості нових хворих на COVID-19.

Кабмін розгляне оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає посилення карантину у певних регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація.

Регіон вважатиметься зі значним поширенням COVID-19, якщо:

  • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків на 100 тисяч населення;
  • середня кількість ПЛР та ІФА-тестувань менш, ніж 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, понад 50%.
  • «Також ми чітко зафіксуємо заборони, які діють на період карантину. Вимога ходити у масці у приміщеннях, обмеження кількості пасажирів у транспорті. Щоб таке вимагати, потрібно створити людям відповідні умови», — сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр анонсував постанову, яка змінить початок графіку роботи в окремих сферах, щоб розтягнути «години пік» у громадському транспорті.

Громадянам пообіцяли  випустити максимальну кількість громадського транспорту на маршрути , а за необхідності розробити нові маршрути, щоб  не було скупчень у переповненому транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені