Люди у білих халатах відзначили своє свято

Багато років я обіймаю посаду голови ветеранської організації с. Дружелюбівка, маю широке коло спілкування, знаю, чим живуть, про що хвилюються мої односельці. І сьогодні хочу висловити від імені ветеранів, а також звичайних мешканців нашого села спільну та сердечну подяку  керівництву та всьому колективу  Дружелюбівської медичної амбулаторії, зокрема  сімейному лікарю Світлані Коломієць та сімейній медсестрі Надії Лавренчук. Авторитет і довіра до сімейного лікаря виражаються статистикою укладених угод: 1800 жителів сіл Рівнинне, Котюжинці,  Гулівці, Чернятин, Байківка, Грушківці, Писарівка та 100 калинівчан уклали з пані  Коломієць   декларацію.

Для якісного обслуговування всіх пацієнтів керівництво Калинівської ЦРЛ в особі головного лікаря Василя Македонського та за активної підтримки голови Калинівської ОТГ Анатолія Шамалюка виділило нову санітарну машину «Рено», керувати якою доручили медичній сестрі Юлії Гринчак. Також мешканці села Дружелюбівки висловлюють найтепліші слова подяки ще одній медичній сестрі – Надії Лавренчук, яка працює у медичній амбулаторії більше 30 років. Це медик від Бога, професіонал, любить і шанує не лише свою роботу, а й самих людей. Такі теплі слова на адресу Надії Федорівни переказала  начальник місцевої пошти Галина Антонівна, яка керує місцевим відділенням більше півстоліття.

Все це ми знаємо не лише зі слів інших – милосердя та професіоналізм згаданих медпрацівників допомогли відновити здоров‘я нашій доньці Людмилі. Нещодавно їй зробили операцію з приводу апендициту. Саму операцію робили в Калинівській лікарні, але через епідемію коронавірусу одужувати відправили до нас, у Дружелюбівку – донька уклала договір зі Світланою Коломієць. Протягом 15 днів цей чудовий лікар, а також сімейна медсестра  Надія Федорівна щодня (!) навідувались до Людмили, опікувались нею та лікували. Наша родина щиросердно вклоняється їм за високий гуманізм, професіоналізм та любов до людей.

З нагоди Дня медичного працівника, що святкували наприкінці червня, присвячую віршовані рядки всім співробітникам Дружелюбівської медичної амбулаторії, а також Василю Антоновичу Македонському.

Вашу працю ні з якою не зрівняти,

Ви людям потрібні і вдень, і вночі.

Тому перед Вами голови схиляєм,

Що обрали шлях такий важкий.

Нехай Бог дає вам здоров‘я і терпіння.

За недоспані ночі, за врятоване життя.

Бо лікують не лише таблетки й уколи.

А добрі справи, щирі та теплі слова.

Зичимо Вам ще довго бути такими,

Нести надію і радість людям,

Все світлі і гарне, що треба людині,

Нехай Бог із Неба посилає Вам.

Нині медичні працівники нашого району борються з епідемією коронавірусу; рятуючи здоров‘я пацієнтів, героїчно ризикують власним. Ми віримо, що після подолання цих перешкод на повну силу запрацює медична реформа, яка дозволить людям у білих халатах отримувати гідну зарплату.

Рада ветеранів села Дружелюбівка за активної підтримки селян сердечно вітають медичних працівників із нещодавнім професійним святом. Зичимо Вам сонячних ранків, чистих світанків, здоров‘я без ліку і довгого віку Вам і Вашим родинам.

Голова ветеранської організації с. Дружелюбівка

Петро Дьяков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені