COVID–19 на Вінниччині: кількість інфікованих потроху зменшується

За повідомленням Вінницького обласного  лабораторного Центру МОЗ України, станом на ранок 30 червня в області зареєстровано 1864 випадки коронавірусу, в тому числі у 158 дітей. 1179 людей одужало, продовжують хворіти – 657. На щастя, не збільшується цифра летальних випадків від цієї інфекції – 28.

Як і раніше, лідирують у списку з найбільшою кількістю інфікованих м. Вінниця  (1079) та Вінницький район (135), далі йдуть  Жмеринський  (101), Калинівський  (92), Хмільницький  (83) і  Тиврівський (38).

Тиждень, що минув, показує поступове уповільнення темпів зараження в області. Минула доба принесла 18 нових випадків, та, що їй передувала – 13, в межах 20 випадків спостерігалося у попередні дні.

За інформацією департаменту охорони здоров’я ОДА, завантаження ліжок хворими на COVID–19   в опорних лікарнях  І хвилі станом на останній день червня становить 44,3% відсотка. На стаціонарному лікуванні нині перебуває 164 дорослих та 7 дітей. 30 людей перебувають на обсервації з профілактичною метою.

Тим часом з 27 червня у Вінниці запровадили додаткові обмеження в роботі закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності – вони повинні зачинятися не пізніше 23-ї години.  Нагадаємо, що з 24 червня у Вінниці більшість закладів торгівлі, громадського харчування та офісів адмінзакладів зобов’язали змінити початок роботи. Його перенесли на десяту ранку. Однак це викликало масове невдоволення городян та суттєві незручності, і початок роботи продуктових магазинів перенесли на 7 ранку.  А медики вінницьких міських закладів охорони здоров’я отримали муніципальні надбавки за червень – це 700 медичних працівників, які допомагають пацієнтам з COVID.

Тим часом найбільшу кількість нових випадків інфікування SARS CoV-2 в Україні виявили 26 червня – 1109 осіб.  Всього з початку пандемії  в нашій країні було виявлено більше 44  тисяч хворих, 19115 людей одужало, 1159 – померло. Найгірші показники останніми днями спостерігаються у Київській, Рівненській, Львівській та Закарпатській областях.

Підготувала Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені