Від 12 до 20 нових випадків щодня: динаміка стабілізується?

Тиждень, що минув, засвідчив щоденне збільшення хворих на COVID-19 в межах двох десятків. Остання доба принесла напевне найнижчий показник за останні місяці: +12 нових хворих. На ранок 7 липня в області зареєстровано 1979 лабораторно підтверджених випадків SARS CoV-2. 1367 людей одужало, в тому числі 108 дітей, продовжують хворіти 580 осіб, в тому числі 63 дитини. Є сподівання, що після різкого зростання у червні кількості заражених коронавірусом в Україні динаміка захворюваності стабілізується. Принаймні поки що це демонструє наша область.

На жаль, 6 липня список померлих від коронавірусу поповнився одразу двома пацієнтками. Від ускладнень, спричинених небезпечною інфекцією, обірвалось життя двох жінок старше 70 років. У вінничанки розвинулась негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія, респіраторний дистрес-синдром на фоні ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби. А в мешканки Вінницького району стався гострий інсульт на фоні гіпертонічної хвороби та пневмонії. Відтак загальна кількість летальних випадків з COVID-19 в області – 32 людини.

Значна частина хворих на коронавірус, як і раніше, – це медичні працівники. Нині продовжують хворіти 51 медик, 303 вже здолали недугу.

Тим часом у Господарському суді Вінницької області проведена повна дезінфекція приміщення після того, як у одного з працівників виявили коронавірус. У всіх працівників апарату суду відібрано зразки для проведення тестування на COVID-19.

Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені