Станцію Сорока врятували. Поки що…

Міський голова Іллінець Володимир Ящук минулого тижня звернувся до голови облдержадміністрації Сергія Борзова з проханням допомогти врятувати залізничну станцію Сорока. Вона розміщена в однойменному селі, яке входить до складу Іллінецької ОТГ. А забив тривогу її очільник неспроста…

          Коли наприкінці 1979-го відновили Оратівський район, на його території опинився відрізок Одеської залізниці Андрусове (с. Довжок Погребищенського району) – Христинівка (Черкаська область). Щодо Іллінецького району, то йому залишилося відгалуження із станції Оратів до станції Сорока, між якими ще була станція Дашівська, але із зникненням Бабинського цукрозаводу вона втратила своє значення. Ще одне «іллінецьке» відгалуження між станцією Фронтівка і Підвисоким у сусідньому районі повертало до Кам’яногірського цукрозаводу. Але коли близько двох десятиліть тому це практично повністю відновлене для роботи підприємство раптом почали розбирати, в першу чергу повністю зникла й залізнична лінія до нього.

          Володимир Миколайович як місцевий усі ці історії добре знає, тому з тривогою сприйняв звернення до ДП «Іллінецьке лісове господарство» від Христинівської дистанції колії Регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця», в якому йшлося про відміну руху поїздів через непридатність шпал. Так, вони місцями справді прогнили, і в залізничників бракує коштів для ремонту. Але чи не означало б закриття станції Сорока можливість повторення «кам’яногірських перспектив»? До того ж, значення обох іллінецьких відгалужень не зрівняти: торік із Сороки відправлено 1287 вагонів, завдяки чому дистанція отримала близько 1 мільйона гривень прибутків. Та й, крім потужного деревообробного підприємства згадуваного ДП «Іллінецьке лісове господарство», послугами станції користуються ТОВ «Мірошник» і ТОВ «Мінералгруп», ПрАТ «Вінницяоблпаливо» і АСХ «Вінницька промислова група», ТОВ «Іллінецький цукровий завод» і ФОП Марценюк «Декор Бетон», ТОВ «Іллінцібудматеріали» та інші. Звісно, бездіяльність станції Сорока  тією чи іншою мірою нанесла б удару по всіх.

Більше того: нависла б загроза над функціонуванням відрізку Андрусове – Христинівка. Чи не чекала б його така ж доля, як, наприклад, уже «покійне» сполучення Калинівка – Погребище-І? У цьому разі господарському механізму центрально-східних районів Вінниччини було б нанесено відчутного удару. Тим паче тутешні автомобільні шляхи далеко не найкращі…

Голова облдержадміністрації перейнявся проблемами іллінчан. Почалися спільні пошуки виходу з тупика. Користувачі послугами станції Сорока, насамперед лісівники, погодились активно підключитись до заготівлі і поступової заміни шпал на якісні. Вчора В. Ящук дав короткий коментар газеті «Вінниччина»:

– Ми щиро вдячні голові облдержадміністрації за підтримку. Хоча він і є людиною новою на цій посаді, але вник у проблему і зробив усе від нього залежне для її розв’язання. В усякому разі, на найближчу перспективу закриття станції Сорока не загрожує. Нині визначається фронт робіт щодо заміни шпал та розмір внеску кожного з партнерів у спільну справу. Тримаємо питання на постійному контролі, бо без діючої Сороки не лише наша громада втратить дуже багато. Сьогодні начальник Христинівської дистанції приїздить у ТОВ «Мірошник» для подальших переговорів. Чим вони завершаться, повідомимо дещо пізніше.

          Микола КАВУН

Іллінецький район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені