У Дашеві пограбували банкомат: бандити забрали близько мільйона гривень

3 година 35 хвилин у ніч із суботи на неділю. У смт Дашів уже практично всі поснули, але ще майже ніхто не прокинувся. У цей час до поліції й надійшло повідомлення про пограбування шляхом пошкодження банкомату в одному із селищних магазинів. Забрали касети з грошима – близько 1 мільйона гривень.

          Тут, де вже давно «оптимізували» підрозділ органів внутрішніх справ, це вже не перший такий злочин у нинішньому році. Подібний скоєно ще в лютому. Як розповів начальник Іллінецького відділення поліції Олег Паламаренко, над розкриттям його продовжують працювати правоохоронці. Аж ось така кримінальна «прибавка».

          Селищний голова Сергій Тітаренко теж стурбований ситуацією. Керівництво ОТГ вивчає можливості ширшого залучення громадськості для дотримання законності і правопорядку, посилення співпраці з поліцією, покращення технічного оснащення. Зі зрозумілих причин деталізувати на загал не став.

          Дашівська історія – серйозне застереження тим населеним пунктам, які з банкоматами, але без поліційних відділень. Розпочате кримінальне провадження за ч. 5 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою), за що передбачене покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Микола КАВУН

          Іллінецький район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені