Епідемія коронавірусу: підстав для послаблення обмежень немає

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 14 липня в Україні підтверджено 54 771 випадок COVID-19, 1412 людей померло. За останню добу лабораторно підтверджено 638 випадків, з них 26 – на Віннччині: м. Вінниця – 13, Могилів-Подільський район – 5, Немирівський район – 4, Шаргородський район – 4. Це, мабуть, найвищий добовий приріст за останніх сім днів на території області. Тож на середину липня маємо 2148 лабораторно підтверджених випадків SARS-CoV-2, з них 185 – удітей. 1562 пацієнти одужали.

На жаль, упродовж тижня від ускладнень, викликаних COVID-19, померло ще шестеро мешканців області. Відтак з початку пандемії сталося 38 летальних випадків. На стаціонарному лікуванні нині перебуває 94 осіб, у тому числі шестеро дітей. Продовжують хворіти і 46 медичних працівників.

Завантаження ліжок хворими на COVID-19 в 9 опорних лікарнях І хвилі становить 24,4%. Нагадаємо, що станом на 12 липня на Вінниччині не дозволили послабити обмеження, введені у зв’язку з пандемією коронавірусу (це стосується ще 6 областей, в яких також неможливе часткове зняття карантину).

Тим часом в Україні тестують 4 препарати від COVID-19. Про це під час нещодавнього брифінгу розповів Міністр охорони здоров’я Максим Степанов: «Що стосується клінічних випробувань лікарських засобів, якими можна користуватися при лікуванні коронавірусної хвороби: зараз у нас зареєстровано 4 клінічні випробування до 4 лікарських засобів. Це «Амізон», «Аміксин», «Корвітин» і «Біовен». Вони всі проходять стадії клінічних випробувань, деякі вже знаходяться на завершальній стадії. Одразу після отримання цієї інформації будуть зроблені відповідні висновки щодо ефективності цих лікарських засобів», – повідомив міністр.

Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені