Відділення Ощадбанку на… засув

Трохи більше місяця залишилося до «падіння» останнього «бастіону» соціального спокою в Копайгороді Барського району, де мають намір закрити відділення Ощадбанку. В офіційному письмовому зверненні до клієнтів банку, розміщеному на вхідних дверях установи, написано, що «…останнім днем обслуговування клієнтів є… 20 серпня 2020р.».

– Я розмовляла з десятками людей і вислухала їхні справедливі обурення щодо такого кроку керівництва Ощадбанку, – каже голова Копайгородської селищної ради Катерина Костюк. – Нас заганяють з усіх боків червоними прапорцями, як того бика на кориді, і роблять не краще, а гірше для мешканців громади. Під «шумок» вірусної пандемії тихенько прикрили нещодавно терапевтичне відділення колишньої лікарні, а тепер ще хочуть позбавити людей можливості користуватися послугами банку. Неважко уявити, з якими труднощами різнопланового характеру доведеться їм зіткнутися, коли спрацює механізм «засуву» – це ж дорога, і час, і кошти, і довгі черги в барському відділенні банку, куди їх «переадресовують»…

У Копайгороді вже проходив схід громади на предмет відстоювання «свого» банку, було відправлено колективне звернення до керівника Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» Юрія Бокового. Та ніхто позитивно не відреагував на протест людей.

– Хіба ж це не знущання над нами? – продовжує Катерина Костюк. – Свій крок керівництво управління пояснює збитковістю установи, їм потрібні тільки прибутки, а незручності клієнтів – то другорядне, не головне. Тепер не знаю, в які двері стукати, ніхто не хоче нам допомогти. Більше того, в жовтні у нас створять ОТГ, і збережене відділення банку, думаю, не буде зайвим громаді з восьмитисячним населенням.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Барський район

Фото автора 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені