СМОРОДИНА Після збору врожаю

Смородина, чорна або кольорова – рослина не примхлива, але певної уваги все-таки вимагає. Навіть мінімальний догляд після збору врожаю дозволяє помітно збільшити кількість ягід на наступний рік. А якщо робити його щорічно, можна продовжити активне плодоношення кущів до дванадцяти років.

Часто догляд після закінчення плодоношення плутають з осіннім прибиранням. По суті, він є першим етапом підготовки рослини до зими. Насамперед треба зробити профілактичну обробку від шкідників і хвороб. Фахівці рекомендують для оздоровлення кущів обприскати їх слабким розчином бордоської рідини – достатньо 1% концентрації. Для більшої ефективності таку операцію слід повторити через два-три тижні.

Профілактику проводять навіть для здорових рослин. А от якщо на кущах виявляються осередки шкідників, то їм потрібна буде вже інша, більш серйозна обробка.

При зараженні смородиновою склівкою видаляють зів’ялі і засохлі гілки, добре помітні після дозрівання ягід. Їх треба якомога швидше видалити і знищити, щоб гусениці шкідників, які оселилися там, не встигли спуститися вниз, до основи куща. Інакше наступної весни вони прогризуть ходи назовні, щоб в кінці цвітіння смородини перетворитися на лялечок. А потім і метеликів, які відкладуть свої яйця і на сусідні кущі.

Пошкодження, які можна спостерігати при зараженні рослин склівкою, дуже схожі на ті, що залишає після себе зелена смородинова златка. Але вона відкладає яйця періодично, протягом всіх літніх місяців. Тим важливіша вирізка уражених гілок, де шкідник влаштовується для зимівлі.

Коли під час збору ягід буває виявлено велику кількість кліщів або галиць, має сенс застосування спеціальних препаратів. Проти кліщів використовують Неорон в розведенні, що відповідає 15 мл препарату на відро води, або Фітоверм – 20 мл на відро води. Всі види порічкових галиць знищує Кінмікс – 2,5 мл на відро води.

За профілактикою треба зробити санітарне обрізання смородини, яке теж можна починати відразу після закінчення збирання врожаю. Видаленню підлягають насамперед прикореневі пагони, які загущають кущі. Потім вирізають старі гілки, хворі, поламані і сухі пагони. Така санітарна обрізка кущів має стати чимось на зразок щорічного ритуалу. Це дозволить рослинам виглядати більш красивими, міцними і здоровими.

Після закінчення плодоношення смородина починає закладати бруньки для наступного сезону. Тому гарне харчування в цей період їй особливо важливе. Земля ж у кінці літа, як правило, вже виснажується. І якщо ягідники вчасно не підгодувати, на гарний урожай у майбутньому році можна не розраховувати.

У цей період допустимо вносити як мінеральні добрива, так і органіку. Підживлення смородини повинно включати фосфорні і калійні складові. Наприклад: суперфосфат – столова ложка, сульфат калію – 1 столова ложка, вода – 1 відро; або сечовина – 1 столова ложка, суперфосфат – 1 столова ложка, деревна зола – 1 склянка, вода – 1 відро.

Але якщо ягід на кущах було багато, і рослини сильно виснажені, має сенс використовувати повне мінеральне добриво типу нітрофоски.

Для органічної підгодівлі можна взяти пташиний послід або коров’як. Перший розводять водою з розрахунку 1:12 і дають настоятися не менше тижня. Для поливу борозни, зроблені навколо кущів, беруть літр настою на два відра води.

Коров’як також готується за тиждень. Половину бочки наповнюють водою, іншу – коров’яком. Бочку залишають у теплому місці для бродіння. Потім суміш розбавляють 1:1 водою і виливають навколо кущів.

Багато садівників удобрюють кущі смородини звичайним картопляним лушпинням. Крохмаль, що міститься в ньому дуже корисний смородині після плодоношення. Цей матеріал не вимагає якоїсь спеціальної підготовки – досить просто закопати його в грунт по периметру куща. На щастя, смородина не хворіє найбільш заразними «картопляними» захворюваннями – фітофторозом і паршею. Тому ні варити, ні вимочувати очистки перед закладенням у землю не потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені