Сергій ОРЛИК: «А премії віддам на лікування друга»

Півдесятка старшокласників з Оратова недільного дня поїхали  мопедами купатися в найближче до нього село Прибережна. Один з них, шістнадцятирічний Сергій Орлик, звернув увагу, що троє хлопців відпливли дальше, а його на рік менший друг Євген Плахотнюк пірнає.

Раптом уважний Сергій зрозумів, що Женя після чергового пірнання довго не з’являється на поверхні, тому вмить поплив до місця його зникнення. І тут він побачив, що друг у воді не рухає ні руками, ні ногами, тому вже ковтає воду. Коли Орлик, покликавши на підмогу хлопців, ухопив його і потягнув до берега, той нарешті з трудом заговорив, сповістивши, що стрибнув з плити і сильно вдарився головою об дно ставу, яке виявилось твердим.

Викликали швидку допомогу і батьків. Медики констатували, що подальшу долю Євгена у воді вирішували секунди. Машина взяла курс на Вінницю, а тим часом їй назустріч уже мчала інша. Травми хлопця виявились серйозними, нині він продовжує лікування.

Коли в Оратові заговорили про те, що Сергія Орлика готуються відзначити і служба порятунку, і селищна рада, він відреагував так:

– Якщо дадуть премії, я всі їх віддам на лікування Жені.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені