Черговий спалах коронавірусу. Тепер – у «Пироговці»

Станом на 28.07.2020 року на території області зареєстровано 2631 випадок COVID-19, в тому числі у 225 дітей. Остання доба додала 42 нових випадки, зберігаючи тенденцію останнього тижня. Адже щодень в обласній лабораторії отримували підтвердження не менш як чотирьох десятків інфікувань. А 25 липня констатували навіть 50 нових хворих, інфікованих SARS CoV-2 на теренах області. За тиждень, що минув, кількість померлих від ускладнень кронавірусної хвороби збільшилась на чотири людини і тепер становить 47.

Таким чином, нині хворіє 615 осіб, у тому числі 56 дітей, тоді як одужали 1969 осіб, серед яких 169 – діти. На стаціонарному лікуванні перебуває 107 пацієнтів.

Безпосередньо в обласному центрі за минулий тиждень значно зросла кількість хворих на COVID-19. У міській раді зазначили, що динаміка захворюваності збільшилася на 23,4%, а кількість летальних випадків – з 1,6% до 2%. Губернатор Сергій Борзов зауважив, що Вінниця залишається епіцентром за кількістю хворих в області, а місць у лікарнях не вистачає. Передбачене 81 ліжко для жителів Вінниці зайняте.

Як і раніше, медичні працівники залишаються найвразливішою категорією для COVID-19. Станом на 28 липня на Вінниччині на COVID-19 хворіють 88 медпрацівників. Більшість хворих – медсестри, далі – лікарі та молодший медперсонал.

«Розгулявся» коронавірус і в обласній лікарні ім. Пирогова. Там захворіли 11 працівників та 14 пацієнтів – стільки виявили після перевірки майже 300 людей.

Під час щотижневої апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Борзов наголосив, що напередодні 1 вересня потрібно обов’язково протестувати всіх педагогічних працівників. «Необхідно вже зараз розробити механізм, як саме буде відбуватись таке тестування, та вирішити питання з коштами», – попередив він.

Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені