Військова гра для «Гармонії»

У Вінниці військовослужбовці місцевого зонального відділу правопорядку та представники центру реабілітації «Гармонія» влаштували цікавий військово-патріотичний квест для людей з інвалідністю. Про це розповіла агенція «АрміяINFORM».

Учасники поділились на 11 команд, у кожній із них було по дві людини: один учасник на візку чи на милицях, другий – супроводжувач. На кожній із десяти локацій, організованих на території колишньої оздоровниці ім. Коцюбинського, на гравців чекали інструктори, зокрема ветерани АТО/ООС. Серед завданнь цього змагання були розпалювання вогню без сірників, пошук орієнтирів за картою, стрільба по мішенях, метання навчальних гранат, проходження лабіринтів… Одним із найцікавіших випробувань виявився пошук закопаних «скарбів» (банок із консервами та згущеним молоком) за допомогою металошукача.

– Люди втомились від карантину, негативних новин, відсутності звичної комунікації, – каже Олена Чорнобривенко, директор центру соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк. – Тож ми заручились підтримкою військовослужбовців і організували справжній квест із цікавими та непростими завданнями. Такі квести відкривають нове дихання, новий погляд на себе, на свої можливості. Коли ми говорили про те, що десь будемо «павутинку» проповзати чи стріляти, дехто говорив: «Я не зможу, я не втримаю… Напевно, нам не дозволять…». Люди це спробували – за професійної підтримки. Наші військові нам допомогли, вони не можуть бути осторонь.

– Ми дали змогу людям із обмеженими можливостями спробувати себе у новій для них ролі – стрільця, сапера, рятувальника, «виживальника» в екстремальних умовах… Головною задачею був тімбілдінг, тобто люди максимально працювали у команді, згуртовувались, допомагали один одному, спілкувались, що, насправді, важливіше усіх подарунків, – зазначив Юрій Березовський, офіцер Вінницького зонального відділу військової служби правопорядку. – Насправді усі впорались. В учасників маса емоцій! Тому ми з радістю і надалі проводитимемо подібні заходи.

У цьому змаганні не програв ніхто, всі були переможцями. А після спільного приготування каші на багатті та отримання солодких призів усі ще довго не хотіли розходитись по домівках.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені