Новий спецавтомобіль отримали вінницькі рятувальники

Сьогодні 2-а пожежно-рятувальна частина міста отримала новий спецавтомобіль, придбаний за кошти міського бюджету. Про це повідомив офіційний сайт Вінницької міської ради.

Очільник міста Сергій Моргунов поспілкувався з особовим складом підрозділу і разом з начальником Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком протестив нове спецавто. Це спецавтомобіль першої допомоги, який використовуватимуть у пожежно-рятувальній частині, дислокованій на вул. Нансена. Ним виїжджатимуть, у першу чергу, на ліквідацію невеликих квартирних пожеж чи інших невеликих загорянь, а також на проведення аварійно-рятувальних робіт (ДТП, завали, пошук потерпілих на воді та ін.).

Як повідомили у міськраді, в рамках «Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки в населених пунктах, що входять до Вінницької міської ОТГ, матеріально-технічного забезпечення підрозділів Вінницького міського управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2016-2020 роки» за кошти міського бюджету для вінницьких рятувальників у попередні роки було придбано різне обладнання, форму, спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль та пожежний автомобіль. А в цьому році закуплено пожежне авто першої допомоги АПД-2 PEUGEOT BOXER, яке сьогодні передали Службі порятунку. 

«Даний автомобіль першої допомоги призначений для доставки вогнегасних засобів, аварійно-рятувального обладнання та особового складу до місця надзвичайної події. Обладнаний він апаратами на стисненому повітрі, бочкою води на 500 л, аварійно-рятувальним обладнанням, призначеним для проведення аварійно-рятувальних робіт при ДТП. Автомобіль також можна використовувати при ліквідації наслідків завалів, руйнуваннях будівель та споруд. Машина маленька, маневрена і може оперативно доправити особовий склад і вогнегасні засоби до місця подій. І на початкових стадіях стримати пожежу та дочекатися більш потужної техніки», – розповів заступник начальника ДПРЧ-1 Сергій Шморгун.

Начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук відзначив, що не в усіх областях та містах нашої держави муніципалітети так підтримують рятувальників, як у Вінниці.

«Кошти, які виділені міською радою на придбання автомобіля, – це наочний приклад підтримки. Вартість цього автомобіля майже 3,4 мільйона гривень. Я чудово розумію, що ці кошти місто могло виділити і на інші не менш важливі потреби для громади. Але для нас це дуже важлива допомога і свято для наших рятувальників 2-ї частини», – сказав Руслан Шевчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені