Терориста, який захопив заручницю у столичному банку, затримано

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у «Фейсбук».

Інцидент стався сьогодні, 3 серпня. Спочатку було повідомлено, що громадянин у відділенні банку в центрі Києва заявив, нібито в його рюкзаку є великий заряд вибухівки, який здетонує, якщо його вб’ють, оскільки за його ногу причеплено трос, який прив’язаний до детонатору. Також з’явилась інформація, що чоловік захопив заручницю і вимагав, аби до нього допустили представників ЗМІ.

Пізніше Антон Геращенко повідомив: «За попередньою інформацією, особою, яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб Рахманович , 25.03.1988 р. н. Судячи за його соціальними мережами – це психічно неврівноважена особа… Ми поки що не знаємо, наскільки серйозні його наміри та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введено в дію план спеціальної операції СБУ «Бумеранг». Керівництво операції повністю взяло на себе СБУ. Поліція допомагає СБУ в охороні громадської безпеки та оточенні території спецоперації».

Згодом ЗМІ повідомили, що з приміщення банку вдалося евакуювати всіх громадян, крім заручниці. А близько 14-ї години заступник очільника МВС доповнив свій допис: «Терорист захоплений живим. Вибуху не сталося. На місці працюють вибухотехніки. Далі суд і тривале тюремне ув’язнення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені