«Борщовий набір» і гарбузи дозрівають на полях ФГ «Органік-Д» Тиврівського району

Був час, коли рідко в якому українському селі не вирощували овочі на колгоспно-радгоспних землях. Ця галузь входила до переліку основних економічних показників і відігравала недругорядну роль у житті селян. Щедро родило все, що сіяли-садили – вистачало виробникам і на продаж залишалось. 

Потім раптово овочівництво зникло із сівозміни господарств. Новоявлені орендарі «вдарилися» у технічні культури – соняшник, сою, кукурудзу, ріпак… На продовольчих ринках з’явилася єгипетська цибуля, турецька морква, польська капуста… Але ж це добро ми мали своє!

Та, як кажуть, святе місце порожнім не буває. У якійсь мірі «залатати» штучно утворену «промоїну» взялися активні й амбітні  засновники  новоутвореного в селі Сутиски Тиврівського району ФГ  «Органік-Д», які займаються овочівництвом у промислових обсягах. Наразі тут побудовано сучасне овочесховище для тривалого зберігання «борщового набору» – столових буряків, пізньої капусти, моркви, картоплі, цибулі. Його ємність складає три тисячі тонн, а культури вирощують на 70 гектарах відкритого грунту з крапельним  зрошенням. У сезон збирання врожаю роботою тут зайнято понад двісті місцевих жителів.

Рослини знаходяться в доглянутому стані й стабільно набирають вагу. За строками посіву вони поділені на два періоди дозрівання. Для тих,  що  збиратимуть пізніше, уже готують овочесховище – миють і дезінфікують контейнери й камери зберігання.

З керівником господарства Вадимом Кричковським ми об’їздили овочеві плантації, що знаходяться неподалік Гнівані. Враження від побаченого – самі найкращі. Незважаючи на спекотну погоду, столові буряки та морква радували погляд свіжою зеленню гички, картопля і цибуля перебували в очікуванні збирання, а капуста ще не хотіла скидати відсохлі листки – впивалася життєдайною поливною вологою.

До згаданого переліку традиційних «борщових» культур у цьому році в господарстві додалися ще й гарбузи, які вирощують тут на експорт. За оптимальних погодних умов і дотримання технологічних вимог урожайність їх може сягати 70-80 тонн з гектара, що  зменшує фінансовий ризик підприємства на випадок неврожаю основних культур.

А тим часом в «Органіку-Д» розпочалося літнє збирання столових буряків.  

Віктор Зеленюк

Тиврівський район

На знімку:  Вадим Кричковський разом з буряківницями на полі Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені