Національний день ферми

Незвична за назвою, але добре відома за змістом навчальна нарада-семінар пройшла у ФГ «Велес Віта». У передовому господарстві Мурованокуриловецького району бували різні делегації, але представників виробників молока, комерційних компаній, агрономів і ветеринарів з усієї України ще не збирали в Попелюхах на Національний день ферми.   

Захід відбувся під патронатом Асоціації виробників молока України, на якому були представлені новітні технології, продукція та послуги для успішного ведення тваринництва.

Пленарна частина Національного дня ферми пройшла в  районному Будинку культури. З вітальними словами до присутніх звернулися голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Ярослав Петренко, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, голова ФГ «Велес Віта», заслужений працівник сільського господарства України Петро Струсевич, голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун та народний депутат України Лариса Білозір.

Під час практичної частини наради-семінару її учасники побували на полях та фермах Дружбівського і Попелюхівського відділень «Велес Віти», де утримують майже чотири тисячі голів ВРХ, в тому числі 1070 високоудійних корів.

Досвідом роботи поділився Петро Струсевич, який наголосив, що агроформування розвиває тваринницьку галузь вісім років, впродовж трьох останніх – активно і цілеспрямовано проводить реконструкцію діючих приміщень та будує нові сучасні корпуси.

Організатори заходу висловили впевненість, що повчальний досвід колективу ФГ «Велес Віта» знайде практичне застосування в роботі його послідовників по свій державі.

Віктор Зеленюк

Мурованокуриловецький район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені