Двоє вінницьких учителів – серед 50-и найкращих

Наші земляки Валентина Воронецька та Сергій Барабан увійшли до п’ятдесяти кращих учителів України за версією щорічної національної премії для освітян «Global Teacher Prize Ukraine 2020». Наразі вони серед претендентів на титул переможця, якого оголосять 5 жовтня у Всесвітній день учителя.

Валентина Воронецька викладає історію, громадянську освіту та економіку в гуманітарній гімназії №1 ім. Пирогова міста Вінниці. Пані Валентина є регіональним координатором неформальної освіти «EdCamp» у Вінниці, здобула перемогу у двох міжнародних конкурсах від «Trans.History» за найкращий план уроку. Брала участь в українсько-грузинському обміні програми «ERASMUS». Її розробку уроку «Україна-ЄС» надруковано в підручнику «Людина і світ». Учні Валентини Воронкецької не раз перемагали у ІІ та ІІІ етапах олімпіад з історії та економіки. Методичними напрацюваннями вчителька ділиться з колегами, виступаючи з лекціями у Вінницькому державному педагогічному університеті.

Сергій Барабан викладає інформатику у Вінницькому технічному ліцеї. Також він навчає комп’ютерному моделюванню в Малій академії наук та Вінницькому технічному університеті. Є членом правління організації «ІТ-скаутс», мета якої – поєднання скаутського руху з сучасними інформаційними технологіями. Разом з учнями Сергій Барабан вигадує різні стартапи, які неодноразово перемагали на конкурсах. Також учитель знімає відео-уроки для YouTube-каналу, а в соцмережах популяризує робототехніку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені