Дитячі оздоровниці відновили роботу

Із середини серпня обласний департамент соціальної та молодіжної політики почав направляти на відпочинок дітей пільгових категорій.

Як повідомив заступник директора департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Олександр Мельник, до оздоровчого закладу «ТОВ «Пансіонат з лікуванням «Аіфа» (с. Приморське Одеської області) направлено 100 дітей, а до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Подільський Артек» на відпочинок прибуло 320 дітей. Розподіл путівок здійснено між усіма районами та містами обласного значення (крім м. Вінниці та м. Могилева-Подільського) пропорційно до кількості дітей шкільного віку, що мешкають на території району чи міста. Відновлено оздоровлення і в дитячих центрах «Артек» (Київ) та «Молода гвардія» (Одеса), до цих закладів направлено 60 дітей пільгових категорій.

Зокрема, радісне фото 11-и своїх юних земляків, що прибули до мальовничого «Подільського Артеку», опублікувала Козятинська райдержадміністрація. «Тут у сосновому лісі на березі Ладижиського водосховища на дітей чекає 14 днів чудового відпочинку, який додасть наснаги перед початком нового навчального року», – зазначено на сайті РДА.

Загалом планується, що за обласні бюджетні кошти (цьогоріч виділено 6 млн 365 тис. грн) відпочинуть та оздоровляться 1250 дітей пільгових категорій. Переважно це діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти учасників АТО/ООС, обдаровані діти.

У департаменті соцполітики області наголосили, що всі заходи з оздоровлення та відпочинку в період карантину здійснюються з дотриманням вимог постанови Кабміну та рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені