Перемоги журналісток «Вінниччини»

Відбулось урочисте нагородження переможців обласного конкурсу журналістських робіт «Кращі практики місцевого самоврядування». Другу премію конкурсу в номінації «Краща друкована стаття» здобули журналістки Юлія Разанова та Оксана Пустовіт за актуальні публікації в нашій газеті.

Як розповів голова обласної ради Анатолій Олійник, цього року в конкурсі взяли участь 34 журналісти з 20 ЗМІ області, які представили конкурсній раді 65 робіт. Призовий фонд цьогоріч становить 120 тис. грн, і розподілено його між 18-ма переможцями.

– Завдяки вашим публікаціям ми змогли бути почутими в громадах і через вас мали змогу почути голос громади також, – зазначив голова ОДА Сергій Борзов під час нагородження.

Отже, «сріблом» у номінації «Краща друкована стаття» нагородили журналістку нашої гезети Юлію Разанову за серію розповідей про проблемні питання, які виникли під час створення громад у Гнівані та Сутисках Тиврівського району. Також другу премію в цій номінації вручено Оксані Пустовіт, яка у газеті «Вінниччина» опублікувала репортажні матеріали щодо проблем у селах Гранів і Ситківці.

«Золото» в цій номінації здобула Лариса Шабельник із районної газети «Чечельницький вісник» за матеріали екологічної тематики, а третє місце – Віктор Скрипник з «Голосу України» (розповів про ініціативу Вінницької міської ОТГ щодо підтримки проєктів школярів), Вікторія Санькова з «Вісника вінницького самоврядування» (про кращі практики Вапнярської, Шляхівської та Кустовецької громад) та журналістка Немирівської районної газети «Прибузькі новини» Тетяна Остапчук (про проєкт, реалізований у Ситковецькій громаді).

У номінації «Краща онлайн-публікація» першу премію отримав журналіст онлайн-видання «20 хвилин» Валерій Чудновський, другу розділили журналіст проєкту VinnPres «Аудіощоденник реформ» Сергій Маламура та головний редактор порталу «Вінбазар» Михайло Чорнопиский, а третю – Андрій Оленін (сайт «Власно»), Олеся Шуткевич (видання «День») та Роман Ковальський (сайт «33-й канал»).

За кращі відео- та радіоматеріали І премію здобула журналістка філії «UA: Вінниця» НСТУ Юлія Шипунова; ІІ премію – журналістка цього ж телеканалу Ірися Герцун і журналіст ТРК «Україна» Олексій Керман. «Бронзу» в цій номінації присуджено журналісткам агенції «ВІТА» Ірині Дідух, Марині Микитенко і Тетяні Добровольській.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені