Подякували за службу

У Калинівці з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України відзначено кращих військовослужбовців.

Вітання з найголовнішими державними святами приймали нацгвардійці військової частини 3028 Національної гвардії України, ветерани військової служби Збройних Сил України (в/ч А1119), військовослужбовці та працівники Калинівського районного військового комісаріату.

За зразкову службу, сумлінне виконання обов’язків, високий професіоналізм, захист територіальної цілісності і державного суверенітету та з нагоди Дня Незалежності України Почесними грамотами Калинівської міської ради, квітами і грошовими винагородами було відзначено 11 військовослужбовців в/ч 3028 Національної гвардії України, 15 ветеранів військової служби ЗСУ – в/ч А1119, 8 військовослужбовців та працівників Калинівського районного військового комісаріату. Сім’ям 9 загиблих нацгвардійців було передано грошові винагороди.

Міський голова Анатолій Шамалюк подякував військовослужбовцям за вірну та віддану службу, як на території громади, так і на Сході України, за розуміння і стійкість, мужність і героїзм, високі результати виконання бойових і повсякденних завдань та побажав міцного здоров’я, мирного неба над головою, добробуту та благополуччя, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені