Веселий фестиваль на майдані

«ВІННИЦіЯнський фестиваль» (змагання творців комедійного і пародійного кіно) традиційно влаштовують у Вінниці в рамках святкування Дня міста. Його фінальна частина – церемонія нагородження і перегляд кращих робіт – навіть у попередні роки, коли не було карантинних вимог, відбувалася просто неба.

Цьогоріч «МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль», уже чотирнадцятий, теж збере учасників та глядачів на майдані Незалежності. Розпочнеться він 11 вересня о 19:00. Знову приїдуть зіркові гості, зокрема відомі актори Євген Чепурняк та Віктор Андрієнко, співак Дмитро Шуров («Pianoбой»). А ведучими церемонії нагородження («роздачі слонів») будуть артисти театру «Маски-Шоу» Борис Барський та Георгій Делієв.

Темою фестивалю-2020 є «Кіно-Маскарад». Як розповів координатор проєкту «ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно» Євгеній Майданик, на розгляд журі цього року надійшло близько 100 робіт із різних куточків світу. Вони змагаються за «Золотих слонів» у номінаціях «Шорт, побери», «Анімація», «Музичний кліп» та «Реклама».

До речі, на сайті vinnician.org/ можна ознайомитися з цікавими та веселими конкурсними витворами.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені