Дорога звужена, траншеї не засипані…

Редакція отримала листа від вінничанки Юлії Яворської. Вона родом із села Люлинці Оратівського району, яке кілька років тому разом із сусіднім Очитковом приєдналось до Росошанської ОТГ Липовецького району. Пані Юлію з побаченого в рідному селі здивувала насамперед ширина щойно прокладеної дороги. Асфальту – лише три метри, а по узбіччях – щебінь крупної фракції. Ось і спробуй двом машинам розминутись! А зимової пори тим асфальтом небезпечно буде спускатись на схилах молоковозу, який забирає в селян молоко.

Ще на одну проблему звертає увагу авторка листа. Селом провели воду, але не скрізь траншеї належним чином засипані, подекуди вони дуже близько до поверхні, незабаром можуть і перемерзнути.

Як наголошує Ю.Яворська, загалом односельці вдячні керівництву Росошанської ОТГ і старостату села за певні зрушення в розв’язанні соціальних проблем. Але вийшло, що танцювали, танцювали та й не вклонились.

Прокоментувати листа я попросив в. о. старости Очиткова Зінаїду Кучеренко.

-У нас було дві основні проблеми, – сказала вона. – Це нестача в криницях води і погані дороги. Саме на них ми й націлили основну увагу. І в Очиткові, і в Люлинцях керівництво ОТГ пішло нам назустріч, обидві проблеми розв’язали. Так, може вузьковата та дорога, але ж краща, ніж була. Та й ті водяні траншеї треба дружніше закидати й зарівняти. Мене ж більше хвилює інша проблема. Ми створювали ОТГ з Росошею, а тепер такої громади не буде. Боюсь, щоб для Липівця ми не стали просто віддаленими селами.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені