Дитсадок у Хмільнику буде теплим

У Хмільницькій міській громаді триває реконструкція будівлі дитячого садка №1, яка включає в себе утеплення фасаду та горищного перекриття. Роботи на цьому об’єкті, розташованому на вулиці Декабристів, здійснюються в рамках реалізації Національної програми «Велике будівництво».

Як повідомив офіційний сайт міста Хмільник, працівники підрядної організації вже утеплили частину фасаду будівлі мінеральними плитами та оздобили декоративним розчином, установили віконні зливи.

Раніше також повідомлялося, що міська рада ухвалила рішення співфінансувати реконструкцію будівлі ДНЗ №1 з використанням енергозберігаючих технологій, на що з бюджету міської громади передбачено 3,6 млн грн. Також для реалізації цього проєкту вдалося залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку.

У міськраді зазначають, що підвищення енергоефективності є одним із пріоритетів громади. Тому Хмільник долучився до європейської ініціативи «Угода мерів щодо Клімату та Енергії», а міськрада затвердила План дій щодо сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені