Перемоги маленьких акторів

До десятки фіналістів Всеукраїнського проєкту кращих інклюзивних практик України «Україна без кордонів» увійшов «Особливий театр», який діє у Вінниці.

– Тепер готуємось до поїздки в місто Скадовськ на нагородження, – каже художній керівник і режисер «Особливого театру» Марина Ревенко. – В арт-групах нашого театру займаються діти та підлітки з аутизмом, синдромом Дауна та ДЦП. Такі заняття – це і реабілітація дітей та психологічний супровід батьків, і розвиток дитини (дикція, мовлення, логопедичні вправи), і соціалізація шляхом спільних виступів на сцені з дітьми без порушень розвитку.

Дружить із «Особливим театром» і нерідко виступає з ним у спільних постановках театр-студія «Птаха», яким теж керує Марина Ревенко. «Птаха» також має чим пишатися. Її юні актори наприкінці літа взяли участь у ІХ Міжнародному фестивалі талантів «ZaГРАЙ FEST», що відбувався у болгарському місті Кітен. Там вони не лише ознайомилися з пам’ятками Болгарії та покупались у теплому морі, а й здобули найвищу нагороду – гран-прі – своєю прем’єрною виставою «Маленький принц» за твором Антуана де Сент-Екзюпері (режисер Марина Ревенко).

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені