Реконструкція «Бджілки»

Роботи з реконструкції дошкільного закладу освіти №16, розташованого у Вінниці на вулиці М. Зерова (неподалік залізничного вокзалу), розпочались минулого року. Будівельники знесли старе аварійне приміщення і на його місці будують новий корпус.

Як повідомив сайт Вінницької міськради, цей дитсадок розміщується у двох корпусах. Один із них, збудований ще у 1936 році, був аварійним. Тому стару будівлю довелось демонтувати, а на її місці зводять новий триповерховий корпус. Наразі роботи виконано на 40% – зведено «коробку», облаштували покрівлю та водостічну систему, здійснили низку інших робіт. Наразі приступили до встановлення сходів, ґанків та входів у підвал. Реконструкція виконується повністю за кошти бюджету міської громади.

– Раніше дитсадок був на 12 груп, але за рахунок того, що ми будуємо цей корпус, будемо мати додаткових три групи – і садочок зможе приймати не менше 300 дітей, – розповів міський голова Сергій Моргунов. – На жаль, у зв’язку з карантином вимушено уповільнили темпи будівництва, тому що необхідно було скоротити бюджет і перенаправити кошти на охорону здоров’я та боротьбу з COVID-19. Але до зими нам необхідно виділити ще близько 800 тис. грн, щоб встановити тут вікна і двері, аби в зиму зайти повністю «закритими». А на наступний рік будемо передбачати відповідний ресурс і знову подавати проєкт до Державного фонду регіонального розвитку…

Завідувач ДНЗ №16 Світлана Колеснікова додала, що нині заклад може відвідувати лише 185 дітей. У корпусі 1982 р. забудови розташовано 6 груп. А в новому корпусі, окрім груп, буде і сучасний харчоблок, пральня, медичний блок, кабінет психолога та креативний простір для занять у гуртках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені