Пишаються Владиславом

Учні можуть здобувати якісні знання не лише в міських, а й у сільських школах. Це не раз довели освітяни Жмеринщини. Зокрема, у Станіславчицькій школі пишаються своїм цьогорічним випускником Владиславом Богачуком, який отримав досить високі бали на ЗНО.

Він призер численних предметних олімпіад з математики, фізики, астрономії. Активний учасник художньої самодіяльності, захоплюється танцями, хоровим співом, грає на гітарі. У старших класах особливий акцент робив на вивченні природничо-математичних дисциплін і досягав неабияких успіхів. Як випускник Владислав нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Як розповіла мама Олена Михайлівна, Владислав із раннього дитинства полюбляє читати довідкову, наукову, енциклопедичну літературу. Знання вбирав, як губка. У родині він – старший син, тому опікується вихованням молодшої сестрички Аріни, допомагає по господарству батькам та бабусі.

– На обласній олімпіаді з математики Владислав Богачук посів ІІІ місце, а для звичайної сільської школи ввійти навіть у трійку лідерів у змаганнях з точної дисципліни, де завжди усі призові місця безапеляційно роками були лише за закладами фізико-математичного спрямування, – не просто досягнення, а загалом доказ системі, що сільська школа не жевріє, а живе, коли в неї вірять і підтримують. Окрема вдячність учителю – Лахман Галині Леонідівні. Воістину, вона зі своїм учнем стала в один ряд із обласними суперваговиками! – зазначила начальник відділу освіти Жмеринської РДА Інна Цимбал.

За результатами ЗНО Владислав продемонстрував знання високого рівня, отримавши з української мови 197 балів із 200 можливих (його учитель української – Ольга Січкар); з математики – 190 балів (учитель Галина Лахман); з біології – 187 балів (учитель Жанна Твердохліб); з фізики – 184 бали (учитель Надія Цепла). За звичною шкільною системою оцінювання це дві «дванадцятки» і дві «одинадцятки».

І вчителі, і директор школи Ганна Півнюк, і родина та друзі хлопця впевнені, що з такими показниками йому підкориться і омріяна професія. Отже, за результатами ЗНО випускник Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Владислав Богачук зарахований до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» на факультет «Біомедична інженерія» на бюджетну форму навчання.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені