Реорганізація «не за горами»

На Вінниччині піддадуть реорганізації сім закладів санаторно-курортного лікування. Після прийняття медичної реформи всі вони залишаться без державного фінансування.

На сьогодні  на їх утримання обласний бюджет виділяє 20 млн грн. Реорганізація чекає на п’ять туберкульозних закладів та ще два медичних заклади. Таке рішення прийняли для оптимізації витрат та збереження штату працівників.

Ремонт дитячого відділення у Вінницькому обласному спеціалізованому територіальному медичному об’єднанні «Фтизіатрія» підходить до завершення, туди буде переведено всіх дітей з Маньковецького обласного дитячого туберкульозного санаторію «Зелений гай», Кашперівського дитячого туберкульозного санаторію «Лісова пісня» та Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію.

Щодо дорослих пацієнтів, то їх прийме до себе нова інфекційна лікарня, яку планують відкрити у с. Березина, неподалік Вінниці. «Заболотненський психоневрологічний дитячий санаторій» передадуть на баланс районної ради. Весь штат працівників цих закладів не звільнятимуть, а працевлаштують у новій інфекційній лікарні, про яку йшла мова вище.

Печерська обласна лікарня відновного лікування може стати підрозділом Тульчинської ЦРЛ. З цього приводу нині ведуться перемовини з Тульчинською районною радою.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені