Шила безкоштовні маски під час карантину, а тепер опікується дітьми

«Міс Вінниця 2020», двадцятирічна Оксана Коломієць, днями організувала та провела у центрі міста благодійний квест. Визнана красуня Вінниці вирішила зібрати кошти, а це близько 30 тисяч гривень, на облаштування ігрової кімнати у КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” №3. Студентка Вінницького торговельно-економічного інституту, волонтерка та активістка для свого заходу змогла зібрати майже пів сотні вінничан різного віку та статі. Учасники благодійного квесту виконували завдання, а їх було дев’ять, та отримували конверти з подальшими інструкціями.

  • У грі ми задіяли Центральний парк, майдан Незалежності, вулиці Театральна та Гагаріна. Завдання були різноманітні: від ребусів до фото з архітектурною пам’яткою. Команди змагаються на швидкість. У підсумку кожен учасник квесту отримав подарунки від партнерів, – розповіла Оксана Коломієць.

– Приємно, що мені вдалося долучитися до благородної справи, – зізналася тринадцятирічна учасниця гри Софія з команди «Вінничанки». – До квесту я не готувалася, взяла з собою лише гарний настрій. Маю хороші шанси, аби перемогти. Адже на уроках історії нам часто розповідають про рідне місто. Знаю, що Вінниця була заснована у 1363 році, а водонапірну вежу збудували у 1911. Знаю різні легенди про наше місто, про князів Коріатовичів, про Мури…

– Я намагалася не робити завдання складними. Працювала над ними три доби. За кілька днів до квесту обійшла усі задіяні локації, а це добрих 15 км, все розчистила та поприбирала на історичних точках маршруту,  – ділиться враженнями організаторка Оксана. – Бачу, що у дорослих, а особливо у дітей очі «горять» від задоволення та захвату. Їм ще ніхто такого не влаштовував. Тож плануємо й надалі дивувати містян подібними заходами, адже від них користь для фізичного здоров’я та розумового розвитку і, звісно, благодійна мета.

Батьки «Міс Вінниця 2020 розповіли, що їхня донька готувалася до квесту три тижні. Мама Тетяна зізналася, що Оксана ще з дитинства любила займатися дітьми і завжди була готова їм допомагати.

Перша красуня міста каже, що на облаштування ігрової кімнати у лікарні потрібно не так багато коштів, але користь від реалізації цієї ідеї неможливо виміряти ніякими грошима. Приміщення для ігрової уже виділили, тепер там необхідно пофарбувати стіни, постелити нову підлогу, облаштувати меблями та закупити іграшки. Оксана хоче, щоб дітки у лікарні не сумували і весело проводили час.

                Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені