Інсультне відділення та нейрохірургію переведуть до Пироговки?

Днями з‘явилась інформація про масштабну пертурбацію у двох потужних обласних закладах охорони здоров’я. Повідомлялося, що незабаром нейрохірургічне та інсультне відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім.Ющенка переведуть до обласної клінічної лікарні ім.Пирогова. За коментарем ми звернулись до головного лікаря останнього закладу Олександра Жупанова.

– Поки що це можна назвати планами. Адже зараз тривають ремонтні роботи та масштабна реконструкція корпусу №7, який звільнився після того, як запрацював новозбудований хірургічний корпус. На сьогоднішній день розроблена проєктна документація для того, щоб після капітального ремонту  у корпус №7 перейшли з лікарні ім. Ющенка нейрохірургічне відділення та відділення гострої судинної патології, тобто інсультне. Але наразі ремонтні роботи тимчасово  призупинені через брак фінансування. Планувалося, що відділення зможе приступити до роботи з наступного року, але як буде в дійсності, покаже час, – пояснив Олександр Борисович.

Окрім ремонтних робіт, буде здійснене  устаткування сучасним медичним обладнанням.

– Договір з НСЗУ ми ще не укладали, адже по факту відділення нейрохірургії та гострих мозкових патологій ще не існує. Але це стане можливим після реконструкції. Сьогодні такі послуги надаються в лікарні ім. Ющенка, але цей заклад – це психоневрологічна лікарня, а у нас багатопрофільний заклад, маємо 20 спеціалізованих центрів, і якщо буде ще один – це буде чудово. Висококласних фахівців у нас вистачає. Але поки що це плани на ближче майбутнє і трохи завчасно говорити про це, як про подію, що відбулась, – підсумував головний лікар.

В обласній психоневрологічній лікарні ім.Ющенка коментар з приводу можливого переводу відділень обіцяли дати найближчим часом.

Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені