Вінниця і Козятин залишилися в «помаранчевій» зоні

18 вересня затвердили рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Це рішення прийняли на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За оновленим поділом Вінниця та Козятин залишилися у «помаранчевій зоні». «Жовтий» рівень прийнято рішення встановити у м. Могилеві-Подільському, м. Хмільнику та  районах: Вінницькому, Калинівському, Козятинському, Літинському, Тиврівському, Томашпільському, Хмільницькому. Всі інші міста та райони Вінницької області – в «зеленій» зоні.

На сьогодні в області хворіє 1712 осіб,  у т.ч. 94 дитини. За останню добу коронавірус вперше виявлено у  55 пацієнтів, з них 36 – у Вінниці. Відтак з початку епідемії на Вінниччині захворіло 5377 людей, одужали 3563, померли – 102. Станом на 21 вересня на стаціонарному лікуванні перебувало 263 дорослих та 4 дітей. А завантаження 19 опорних лікарень становило 51,8%.

Нагадаємо, що МОЗ скасував обов’язковий ПЛР-тест у двох випадках. Тепер, якщо після 14-денної самоізоляції немає жодних симптомів COVID-19, ПЛР-тест не потрібен, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Крім цього, під час планової госпіталізації ПЛР-тест також не вимагатимуть. Він потрібен тільки в разі, якщо пацієнт має ознаки ГРВІ.  Це стосується і дорослих, і дітей.

Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені