На розсуд громади

У Мурафській територіальній громаді Шаргородського району триває голосування за проєкти, які були подані до «Громадського бюджету» Мурафської ОТГ, – повідомляється на сайті громади.

– Триватиме голосування 30 календарних днів, з 17 вересня до 16 жовтня 2020 року включно, – повідомив сільський голова Сергій Партека. – За його результатами буде сформований відповідний рейтинг 10 проєктів. Фінансову підтримку отримають ті з них, які наберуть найбільшу кількість голосів мешканців Мурафської ОТГ, офіційно зареєстрованих у громаді. Хотілося б, аби молодь віком від 18 років активніше долучалася до голосування.

Як зазначив керівник, «Громадський бюджет» – це унікальна можливість самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджетні кошти. Цього року програмою передбачається відбір проєктів шляхом голосування, які будуть включені до бюджету у 2020 році, на загальну вартість 250 тис. грн. Автори проєктів – жителі громади, котрі, як ніхто інший, знають існуючі проблеми, а отже мають можливість запропонувати і своє бачення їх вирішення. Голосувати можна як у паперовому вигляді, так і в електронному – за один проєкт в категорії «великі проєкти» (50-120 тис. грн.) та за один проект в категорії «малі проєкти» (до 50 тис. грн.).

Серед проєктів – облаштування ігрового дитячого майданчика в селі Клекотина, скейт-парк, модернізація Довжанського сільського будинку культури завдяки енергозберігаючим заходам та створення зони відпочинку для дітей і молоді у цьому ж селі, у Мурафі – облаштування парку сімейного відпочинку й дозвілля та інші, йдеться навіть про фонтан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені