Нема чим доїхати…

В умовах карантину міський громадський транспорт перевозить пасажирів тільки за наявності вільних для сидіння місць. У години пік на зупинках громадського транспорту постійно перебувають черги людей. За таких умов виникла проблема: яким чином школярам добратися до школи та благополучно повернутися додому. Діти змушені по годині-півтори очікувати на транспорт, який проїжджає зупинки через відсутність вільних місць у салонах. Вирішення цієї проблеми вінничанин Віталій Плясовиця вбачає в організації «шкільних» рейсів громадського транспорту. На сайті міської ради чоловік зареєстрував відповідне звернення.

  • У період карантинних обмежень, коли в громадському транспорті діють правила обмеження пасажирських перевезень, найскладніше доводиться школярам та студентам. Особливо відчутно це у ранішній, обідній та вечірній час (після18.00). Учні другої зміни, уроки в яких закінчуються о 19.00, змушені добиратися додому в темну пору доби. Прошу розглянути можливість організувати в рамках існуючих маршрутів громадського транспорту окремі «Шкільні» рейси в пікові години та забезпечити у вказані періоди необхідну кількість транспортних засобів із позначкою «Шкільний» виключно для дітей та молоді, яка навчається. Або ж створити додаткові «шкільні» спецрейси у визначені періоди доби. Такий крок вінничанин вважає не лише практично доцільним, а й таким, що зменшить одночасне перебування в тісному контакті різних вікових груп населення (школярів/студентів, людей похилого віку), – зазначено в електронному зверненні пана Віталія.

Нагадаємо, раніше жителі Вінниці підписали петицію з проханням зробити платним проїзд для пенсіонерів до 10.00 години ранку. Відповідь міська рада має надати найпізніше 28 вересня.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені