Болючі втрати

Голова Оратівської райдержадміністрації, учасник АТО Олег Чугункін є уродженцем і жителем Новоживотова, тому саме його попросив розповісти про сім’ю, яка зазнала тяжкої втрати – сина Максима Хом’ячука, який був гордістю всього села, всього району. Разом з іншими курсантами та офіцерами Харківського Національного університету Повітряних Сил ЗСУ імені Івана Кожедуба він загинув під час авіаційної катастрофи біля Чугуєва Харківської області, яка забрала життя 26 чоловік.

– Максим виріс у простій, працьовитій родині, – сказав Олег Павлович. – Мати, Катерина Андріївна, працює листоношею, а батько, Володимир Костянтинович, та брат Костя, як і багато хто з українців, перебували на заробітках за кордоном. Максим ще з дитинства марив небом і хотів літати, багато працював над собою. Йому вдалося вступити до Кам’янець-Подільського військового ліцею з посиленою фізпідготовкою і 2016 року з відзнакою закінчити його. З нього був би прекрасний офіцер. Йому залишалось налітати на військово-транспортних літаках лише 4 години і потім мав пересідати на винищувачі. До речі, розповів батькові, що раніше літав і над Вінниччиною, і навіть над своїм районом. Подав рапорт на відпустку і за кілька тижнів уже мав бути дома. Ми глибоко сумуємо разом із сім’єю, допомагаємо чим можемо і надалі будемо допомагати їй. А Максим Хом’ячук за своє коротке життя здійснив справжній подвиг, ставши зразковим курсантом. Дуже шкода, що його політ так рано й несподівано обірвався.

Роман Корчовський з Крижополя належав до тих, у кого дитинство було нелегким – батьки розлучились. Але ця обставина не розслабила, а навпаки: загартувала його, він в усьому навчився розраховувати переважно на свої сили. До речі, як і в Максима, батько Романа, Олександр Павлович, заробляв за кордоном. Він з дружиною Тетяною Іванівною та донькою Аліною дуже важко переживають трагедію.

Ще зовсім юним Корчовський вирішив: ніщо не повинно перешкодити реалізації його мрії – піднятися в небо і присвятити йому своє життя. Все робив для того, аби стати майстерним пілотом, але, на жаль, доля розпорядилась інакше…

Крижопільський район, як і Оратівський, у глибокій жалобі. Двох зразкових своїх синів втратила Вінниччина.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені