13 кандидатів хочуть очолити Вінницю

Після того, як Вінницька міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію охочих взяти участь у місцевих виборах, офіційно кандидатами на посаду Вінницького міського голови стали семеро висуванців політичних партій та шестеро самовисуванців.

Так, 21 вересня було зареєстровано Сергія Моргунова, чинного міського голову Вінниці. Він знову балотується на цю посаду, ставши кандидатом від партії «Українська стратегія Гройсмана».

25 вересня міська ТВК зареєструвала ще 9 кандидатів на посаду Вінницького міського голови: Олександру Устінову – народну депутатку України – від партії «Голос»; Сергія Борзова – голову Вінницької ОДА – від партії «Слуга народу»; Сергія Кудлаєнка – колишнього народного депутата, нині викладача Вінницького торговельно-економічного інституту – від партії «Європейська солідарність»; Наталію Солейко – лікарку, колишню заступницю голови обласної ради – від партії «Батьківщина».

Того ж дня ТВК видала постанови про реєстрацію п’ятьох кандидатів-самовисуванців: Валентина Юзви, Галини Шванової, Світлани Стахової, Андрія Ткачука та Валентина Щекотунова. Сподіваємося, широкий загал невдовзі більше дізнається про них із офіційних біографій…

29 вересня кандидатом на посаду міського голови став Сергій Кармаліта (самовисування), також боксер і телеведучий В’ячеслав Узелков від партії «Опозиційна платформа – За життя» та Ірина Котова від партії «Наш край» – колишня працівниця правоохоронних органів, нині директорка агентства нерухомості.

А деяким охочим очолити Вінницю міська ТВК відмовила в реєстрації кандидатами. Так, самовисуванцю Сергію Щетініну відмовлено через неподання ним документа про внесення грошової застави (це не перші вибори, на яких він намагається довести, що вимога до кандидатів сплачувати заставу є неправомірною). А висуванцю партії «Перемога Пальчевського» Борисові Максимчуку (викладачеві педуніверситету) відмовлено у зв’язку з тим, що обласний осередок цієї партії не повідомив заздалегідь міську ТВК про дату, місце і час проведення конференції, на якій його висували кандидатом на посаду міського голови.

До речі, як нагадує Громадянська мережа «ОПОРА», у 2015 році під час місцевих виборів на посаду міського голови Вінниці балотувалося майже стільки ж кандидатів – 12. Тоді в другому турі переміг Сергій Моргунов, який був висуванцем партії «Вінницька європейська стратегія». Серед зареєстрованих кандидатів 5 років тому був Борис Максимчук (на той час від Радикальної партії Олега Ляшка), якому цьогоріч відмовлено в реєстрації.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені