«Чи можу я забрати бабусю?»

«Сестра моєї покійної бабусі перебуває в будинку для престарілих. Туди її «здали» родичі, а я хочу забрати її до себе. Роз’ясніть, як це зробити, що для цього потрібно?». З таким проханням до редакції звернулась наша читачка Наталя С. із Вінниці.

Це питання ми переадресували начальнику відділу надання соціальних послуг та взаємодії з ОТГ департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмилі Кушнір, яка розповіла про алгоритм влаштування громадян до інтернатних закладів та про можливість відрахування їх із таких закладів.

– Відповідно до нового типового положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, для влаштування особи до закладу системи соціального захисту, зокрема геріатричного профілю, необхідно подати пакет документів до Центру надання адміністративних послуг, оскільки послуга влаштування людини до закладу є адміністративною і надається через ЦНАП за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50, тобто в міській раді. Разом із заявою та клопотанням, завіреним управлінням соціального захисту, необхідно надати визначений перелік документів – це медичні документи, висновок Лікарсько-консультативної комісії, що людина дійсно потребує постійного стороннього догляду і може бути влаштована до певного виду закладів. Це може бути геріатричний заклад або будинок-інтернат психоневрологічного профілю. Документи згодом направляються до департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, і за результатами їх розгляду приймається рішення про поселення людини в заклад.

– А чи може людина сама обрати інтернатний заклад?

По геріатрії в області є два заклади – це обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, розташований на Хмельницькому шосе у Вінниці, і Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. Минулого року поселення відбувалось лише в Тиврівський, оскільки в обласному пансіонаті у Вінниці відбувався ремонт. Наразі таких обмежень немає, людина може обирати. Але щодо психоневрології трішки інша ситуація: у рішенні ЛКК вказується категорія закладу відповідно до захворювання.

Отже, приймання до будинку-інтернату здійснюється згідно з путівкою, виданою департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА на основі перегляду поданих документів. Що стосується переведення або відрахування осіб, які вже є клієнтами закладу, то для цього необхідна заява клієнта, який бажає покинути заклад, також має бути заява людини, яка бере на себе згоду здійснювати догляд і опіку, оскільки мова йде саме про осіб похилого віку. І соціальна послуга, яка надається закладами, чітка – це стаціонарний догляд для осіб, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності. Тобто людина, яка бере на себе догляд, має розуміти, що вона фактично бере на себе функції, які виконував заклад – забезпечення проживання, харчування, забезпечення надання консультаційної та медичної допомоги. Адже в закладі є медичний персонал, там і поміряють тиск, і таблетку дадуть…

– А якщо хтось забере старенького чи інваліда з інтернату, а потім не справиться з доглядом…

– Якщо передумає і колишнього клієнта знову потрібно буде поселити в заклад, треба буде пройти той самий алгоритм, про який ми говорили – звернутися в органи соцзахисту за місцем проживання, зібрати цілий пакет медичних документів, і лише в цьому разі може бути прийнято рішення про повторне влаштування людини в заклад. До речі, якщо для поселення в геріатричні заклади на основі необхідного пакету документів рішення приймається до 14 днів, то при наявності заключення лікаря по психоневрології існує черга на поселення у психоневрологічні заклади.

Чи є різниця, куди повертається клієнт із закладу – до свого місця проживання чи до того, чи до опікуна?

– Мова про опікуна йде лише в разі, якщо людина рішенням суду визнана недієздатною, тоді визначається опікун, який бере на себе зобов’язання. Якщо ж людина дієздатна і може хоча б частково забезпечити за собою якийсь догляд (скажімо, людина не лежача), то потрібна лише заява-згода про наявність житлової площі, на якій вона буде проживати, і тоді протягом тижневого терміну заклад звертається до департаменту, і за погодженням з ним відбувається відрахування клієнта з закладу, повертають всі його речі, видають документи – насамперед висновки лікарів, щоб той, хто буде здійснювати догляд, орієнтувався, яке лікування буде потрібне… Від дієздатної особи достатньо лише заяви, але та людина, яка буде її доглядати, теж повинна написати, що зобов’язується здійснювати догляд і має таку можливість.

Чи перевіряється ця можливість та умови, в яких буде проживати колишній клієнт закладу?

– Ні, щодо дієздатних осіб таких повноважень немає ні в закладу, ні в департаменту.

За консультаціями з подібних питань можна звернутись до відділу соціальних послуг та взаємодії з ОТГ за телефоном: 32-72-39. Також можливо і потрібно звертатися до органів соціального захисту населення за місцем проживання, де теж нададуть кваліфіковану консультацію, – радить Людмила Кушнір.

Спілкувався Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені